TDJ Estate jest jednym z obszarów działalności TDJ. Rodzinnej firmy inwestycyjnej która od blisko 40 lat realizuje przedsięwzięcia różnych sektorach gospodarki. Budując długotrwałą wartość inwestując w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Fundation.

TDJ Estate 9ac4wsm8evn5-2

Od 2013 roku spółka prowadzi aktywną działalność deweloperską. Portfolio inwestora obejmuje obiekty budowlane i działki zlokalizowane m.in. w Katowicach,Krakowie, Zbrosławicach oraz Zabrzu. TDJ Estate w głównej mierze koncentruje swoją działalność na inwestowaniu w nieruchomości: biurowe, mieszkaniowe, gruntowe oraz projekty bazujące na land developingu.

Spółka aktywnie poszukuje terenów pod nowe inwestycje zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Współpracuje z pośrednikami jak również prywatnymi właścicielami gruntów i nieruchomości.

www.tdjestate.pl
www.tdj.pl

^3FAFC883802CA1E05E513C1A3186DB69429F546EB088AC03D1^pimgpsh_fullsize_distr

Inwetycja TDJ Estate:
Osiedle Franciszkańskie

Inwestycja mieszkaniowa realizowana w katowickiej Ligocie. Powstała z myślą o osobach, które poszukują wymarzonego „M” w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.

DJI_0962

To właśnie lokalizacja stanowi jeden z jej kluczowych atutów. Zróżnicowana infrastruktura dzielnicy oraz rozległe tereny rekreacyjne sprawiają, że osiedle jest szczególnie popularne wśród rodzin z dziećmi.

Realizacja projektu rozpoczęła się w 2014 r. Dotychczas powstało dwadzieścia domów wielorodzinnych z 923 mieszkaniami i 18 lokalami usługowymi. We wrześniu 2020r. inwestor rozpoczął kolejny etap inwestycji, który do taknki osiedla dotarczy jeden dodatkowy budynek z 49 mieszkaniami i 6 lokalami usługowymi.

www.franciszkanskie.pl

Biurowce
.KTW

Flagowy projekt biurowy TDJ Estate realizowany w sąsiedztwie legendarnego „Spodka” i prestiżowej Strefy Kultury.

ww_039485-1

Obejmuje dwa wysokościowce połączone garażem podziemnym. Budowa pierwszego z nich ruszyła w 2016 r. W maju 2018 r. odbyła się ceremonia jego otwarcia. Proces konstrukcyjny drugiego obiektu wchodzącego w sklad kompleksu rozpoczęto w październiku 2020r. Jego budowa zakończy się na przełomie II i III kw. 2022r. Za koncepcję architektoniczną kompleksu odpowiada renomowana pracownia Medusagroup.

.KTW oddaje ducha nowoczesności Katowic. Spełnia wymagania stawiane przed biurowcami najwyższej klasy. Oferuje bogatą gamę udogodnień, skutecznie odpowiadając na potrzeby współczesnych pracowników.


www.ktw.com.pl

Osiedle
Wieszowa

Projekt typu land developing realizowany w gminie Zbrosławice, słynącej z jednej z najpiękniejszych stadnin konnych w Polsce.

DJI_0389

W jego ramach oferowane są uzbrojone działki budowlane o powierzchni od 700 do 1700 mkw., z pełną infrastrukturą medialną.
Największą zaletą inwestycji jest jej położenie wśród pól, łąk i lasów. Przepiękny krajobraz przepełniony zielenią sprawia, że jest to miejsce stworzone dla osób chcących odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.

www.osiedle-wieszowa.pl

Zielona
Dolina

Inwestycja w Zabrzu przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata.

DJI_0571 (1)

Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.

W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ul. Łąkowej w Zabrzu powstają cztery budynki, a łącznie znajdą się w nich 104 mieszkań oraz 5 lokali usługowych.

www.zielona-dolina.info

Pierwsza
Dzielnica

Pierwsza Dzielnica powstaje w sercu Katowic i rozwijającej się metropolii.

pierwszadzielnica_min

Rodzinny zespół mieszkaniowy złożony z trzech dwunastopiętrowych budynków połączonych wspólnym parterem usługowym jest realizowany w rejonie ulic Góreckiego i Dobrowolskiego w Katowicach. Lokalizacja w śródmieściu pozwala czerpać pełnymi garściami z tego, co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia. To przestrzeń możliwości, gdzie wszystko jest dostępne tuż obok. Pełna udogodnień, dzięki czemu żyje się tu wygodnie i załatwia wszystkie najważniejsze sprawy w jednym miejscu. Dłuższe dystanse też nie są wyzwaniem, a to za sprawą dobrych połączeń drogowych i rozbudowanego transportu publicznego. W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, a także stacje wypożyczania rowerów.

www.pierwszadzielnica.pl