Według rankingu tygodnika Newsweek Katowice są najlepszym miastem do życia w Polsce. Składa się na to m.in. bardzo bogata oferta kulturalna, dobra komunikacja miejska, zadowalająca dostępność do służby zdrowia oraz relatywnie niskie koszty utrzymania. Ten ranking znajduje też potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ stolica Górnego Śląska przyciąga coraz więcej mieszkańców – również przeprowadzających się tu z innych regionów kraju. Nic dziwnego, że w Katowicach powstaje sporo nowych inwestycji deweloperskich. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się Bardowskiego 1.

Nowoczesna architektura: tego chcą młodzi ludzie

Budynki wielorodzinne powoli przestają się kojarzyć wyłącznie z blokami z wielkiej płyty. To zasługa deweloperów, którzy dbają o to, aby ich inwestycje spełniały nawet bardzo wysublimowane oczekiwania architektoniczne. Nowe osiedla powstające w całym kraju wyróżniają się więc efektowną zabudową. Projekty budynków są jednak nie tylko ciekawe pod względem architektury, ale także bardzo funkcjonalne.

Świetnym przykładem jest tutaj właśnie Bardowskiego 1: nowa inwestycja na katowickim osiedlu Witosa. Wykonawca postawił na połączenie nowoczesności z użytecznością, dzięki czemu mieszkania zapewnią wysoki komfort życia i spełnią pod tym względem oczekiwania zarówno młodego, jak i starszego pokolenia mieszkańców.

Koniec z molochami

Nowe katowickie osiedle idealnie wpisuje się w trend, jakim jest rezygnacja z budowy betonowych molochów. Obecnie stawiamy na kameralne inwestycje, które są przyjazne dla mieszkańców. Gwarantują bowiem wysokie poczucie bezpieczeństwa, komfortu i intymności, co jest niebagatelnym atutem.

Bardowskiego 1 to wyjątkowo kameralna inwestycja deweloperska, ponieważ na osiedlu znajdzie się zaledwie 150 mieszkań. To przekłada się na konkretne korzyści dla nabywców, czyli:

  • Brak tłoku na parkingach – to większe bezpieczeństwo, mniej spalin i hałasu.
  • Mniejszy ruch na wjeździe i wyjeździe z osiedla – nareszcie koniec z korkami!
  • Atrakcyjniejsze zagospodarowanie terenu – kameralna zabudowa mieszkalna umożliwia wydzielenie większej ilości terenów zielonych i rekreacyjnych.
  • Cisza i spokój – Bardowskiego 1 jest osiedlem zaprojektowanym z myślą o stworzeniu mieszkańcom doskonałych warunków do odpoczynku.

Z Bardowskiego 1 wszędzie jest blisko

Niewątpliwą zaletą nowego osiedla jest lokalizacja. Bardowskiego 1 powstaje w bezpośredniego bliskości centrum Katowic. Dobre skomunikowanie z całym miastem zapewnia bliskość autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej.

Unikalną cechą nowej inwestycji jest to, że pomimo zlokalizowana nieopodal centrum Katowic, zapewnia ona mieszkańcom dobre warunki do rekreacji. Na osiedlu znajdą się liczne tereny zielone. W odległości kilku minut spacerem jest tak lubiany przez katowiczan Park Śląski. W pobliżu biegną także ścieżki rowerowe.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb życiowych. Wszyscy chcemy mieć pewność, że nasz dobytek jest dobrze chroniony przed włamywaczami, dzieci mogą spokojnie spędzać czas na placu zabaw, a zaparkowany samochód nie stanie się celem wandali. Wszystko to zapewnia Bardowskiego 1 na katowickim osiedlu Witosa.

Mieszkania będą wyposażone w drzwi wejściowe z zamkami antywłamaniowymi. Całe osiedle zostanie funkcjonalnie zorganizowane, aby czytelnie oddzielić strefy rekreacyjne od chociażby miejsc parkingowych. W każdym lokalu znajdzie się też indywidualny domofon, który umożliwi upewnienie się, kto wchodzi na teren osiedla. To duże atuty z punktu widzenia bezpieczeństwa mieszkańców.

Bardowskiego 1 to inwestycja deweloperska, który budzi duże zainteresowanie wśród nabywców. Trudno się temu dziwić, skoro osiedle zaspokaja większość potrzeb ludzi szukających atrakcyjnego, bezpiecznego i wygodnego miejsca do życia.