Katowicki rynek mieszkaniowy rośnie w siłę. To znakomita informacja dla osób, które właśnie stoją przed życiową decyzją i muszą wybrać nowe mieszkanie – czy to dla siebie, czy w ramach inwestycji. Jedną z najciekawszych propozycji jest Bardowskiego 1. To nowe kameralne osiedle realizowane w Katowicach przez renomowanego dewelopera TDJ Estate. Sprawdź, co wyróżnia naszą inwestycję i dlaczego warto zamieszkać na Bardowskiego 1!

Więcej niż standard

TDJ Estate ma bardzo mocną pozycję na katowickim rynku deweloperskim. Nasza firma od lat realizuje projekty mieszkaniowe w stolicy Górnego Śląska – zarówno spektakularne, jak Osiedle Franciszkańskie oraz kameralne, jak właśnie Bardowskiego 1. Cieszymy się renomą rzetelnego, zaufanego wykonawcy, który przykłada ogromną wagę do jakości budynków oraz zlokalizowanych w nich mieszkań.

Bardowskiego 1 to jedna z najnowszych pozycji w naszym portfolio. Jest to osiedle, które tworzymy z myślą przede wszystkim o rodzinach z dziećmi, osobach aktywnych i seniorach. Ta inwestycja powstaje zgodnie z naszymi wartościami, czyli nieprzeciętną jakością wykonania i dbałością o szczegóły.

Nasze wcześniejsze realizacje są najlepszym potwierdzeniem tego, dlaczego cieszymy się opinią jednego z najlepszych deweloperów w Katowicach. Nabywcy już oddanych mieszkań nie mają z nimi żadnych problemów, są zadowoleni zarówno ze standardu, jak i terminowego przekazania kluczy. Dokładnie tak samo będzie w przypadku Bardowskiego 1.

Przyjazne miejsce do życia

Bardowskiego 1 powstaje w otoczeniu zieleni, ale nie z dala od miejskiej infrastruktury. Udało nam się znaleźć miejsce, które oferuje mieszkańcom doskonałe warunki do życia. Osiedle Witosa, bo o nim mowa, łączy w sobie wiele cech decydujących o tym, że warto na nim zamieszkać. Z jednej strony gwarantuje dostęp do licznych terenów rekreacyjnych i ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku. Z drugiej pozwala w ciągu kilkunastu minut dojechać do ścisłego centrum Katowic.

W bezpośrednim sąsiedztwie Bardowskiego 1 znajduje się wszystko to, czego potrzeba współczesnej rodzinie. Są szkoły, przedszkola (jedno z oddziałami integracyjnymi), żłobki, sklepy, ośrodki zdrowia i apteki. Mnóstwo atrakcyjnych miejsc spacerowych sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, które tutaj ma znacznie lepszą jakość niż w pozostałych częściach Katowic!

Na terenie inwestycji powstanie bardzo bezpieczny plac zabaw, który dostarczy mnóstwo rozrywki dzieciom w każdym wieku. Rodzice w tym czasie odsapną po ciężkim dniu w pracy na ławce. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie urządzenia będą atestowane i prawidłowo zamontowane.

Dużym atutem Bardowskiego 1 jest to, że można stąd łatwo i szybko dojechać chociażby do oddalonego o tylko 3 kilometry Parku Śląskiego – jednego z największych parków miejskich w Europie. Niedaleko znajduje się Plac św. Herberta, Park Kościuszki, Katowicki Park Leśny czy – to atrakcja zwłaszcza dla wędkarzy – staw Maroko.

Znakomita lokalizacja

Wspomnieliśmy o tym, że Bardowskiego 1 gwarantuje szybki dojazd do centrum Katowic, co jest szczególnie ważne dla zmotoryzowanych mieszkańców. Nieopodal przebiega Drogowa Trasa Średnicowa oraz autostrada A4 – dzięki nim można ominąć miejskie korki i dotrzeć w praktycznie dowolne miejsce na terenie Katowic czy całego Górnego Śląska.

Osoby preferujące jazdę na rowerze także będą bardzo zadowolone, ponieważ w pobliżu nowego osiedla przebiegają liczne ścieżki rowerowego. Do tego dochodzi kilka przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkając na Bardowskiego 1 w praktyce można więc zrezygnować lub bardzo ograniczyć korzystanie z samochodu.

Poznaj swojego sąsiada

Wszyscy dobrze wiemy, że wiele nowoczesnych inwestycji deweloperskich to molochy, które nie sprzyjają nawiązywaniu bliskich relacji międzysąsiedzkich. Na takich osiedlach mieszkańcy są anonimowi, a nie wszyscy tego oczekują. W przypadku Bardowskiego 1 postawiliśmy na kameralny charakter inwestycji, co ma wiele atutów.

Nasze miniosiedle będzie się składać z zaledwie czterech budynków, mieszczących łącznie 150 mieszkań. To oznacza brak tłoku, swobodę w wyborze miejsc parkingowych (do dyspozycji mieszkańców będzie parking podziemny), znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa. Osiedle, którego mieszkańcy znają się nie tylko z widzenia, „żyje”, jest aktywniejsze i stwarza warunki do budowania wspólnoty.

Gwarantowane niskie koszty użytkowania mieszkań

Bardzo istotnym atutem naszej nowej inwestycji jest fakt, iż na Bardowskiego 1 powstaną mieszkania bezczynszowe – lokatorzy uiszczają jedynie opłaty eksploatacyjne do wspólnoty mieszkaniowej. Tym samym mieszkańcy unikną nierzadko wysokich kosztów stałych w postaci czynszu wpłacanego do spółdzielni czy wspólnoty mieszkaniowej. Oszczędności z tego tytułu można przeznaczyć chociażby na wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego.

Ponieważ całe osiedle powstaje w standardzie energooszczędnym (doskonałe izolacje, stolarka o znakomitym współczynniku przenikania ciepła), mieszkańcy będą się cieszyć niskimi rachunkami za ogrzewanie. Wpływ na to ma również planowane przyłączenie osiedla do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Bardowskiego 1 to inwestycja, która idealnie trafia w potrzeby młodych, aktywnych ludzi, dla których ważne są takie kwestie, jak wysoki standard wykonania, komfortowa infrastruktura, bezpieczeństwo, cisza i dogodny dojazd do centrum miasta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat miniosiedla na naszej stronie internetowej oraz w biurze sprzedaży dewelopera TDJ Estate w Katowicach, przy ulicy Kijowskiej 44.