Każde nowe osiedle, jakie powstaje w Katowicach, musi jak najlepiej odpowiadać na potrzeby przyszłych mieszkańców. Bardzo rzadko się zdarza, aby w ramach jednej inwestycji udało się połączyć tak wiele korzystnych cech, jak ma to miejsce w przypadku Bardowskiego 1. Nasz nowy projekt cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów i nie ma w tym żadnej tajemnicy. Bardowskiego 1 wyróżnia się aż 10 kluczowymi atutami, które musi wziąć pod uwagę każda osoba szukająca mieszkania dla siebie czy z myślą o wynajmie.

Lokalizacja

Bardowskiego 1 budujemy na katowickim osiedlu Witosa – jest to jeden z najbardziej zielonych zakątków miasta, zapewniający przy tym bardzo dużą wygodę codziennego życia. Inwestycja powstaje w otoczeniu terenów rekreacyjnych, gdzie każdy mieszkaniec będzie miał nieograniczony dostęp do infrastruktury sportowej. Jednocześnie w pobliżu osiedla działają szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Są przystanki komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe, parki, skwery. Czyli wszystko to, co jest potrzebne singlom, rodzinom z małymi dziećmi czy seniorom.

Wysoki standard wykonania

Kupując nowe mieszkanie dobrze jest wiedzieć, że cały budynek został wykonany z należytą starannością i sztuką budowlaną. To gwarantuje satysfakcję z posiadania lokalu, który nie sprawia nieprzyjemnych niespodzianek. Bardowskiego 1 jest inwestycją, przy realizacji której wykorzystujemy znakomite, energooszczędne materiały i zatrudniamy wysokiej klasy wykonawców. Wszystko po to, by stworzyć nowe osiedle w Katowicach spełniające najbardziej rygorystyczne normy jakościowe.

Kameralność

Cechą charakterystyczną Bardowskiego 1 jest to, że mamy tutaj do czynienia z realizacją składającą się z zaledwie czterech budynków wielorodzinnych ze 150 mieszkaniami. W ten sposób odpowiadamy na potrzeby inwestorów, którzy chcąc zamieszkać w spokojnej, cichej okolic i nawiązywać dobre stosunki sąsiedzkie. Kameralność tego nowego osiedla w Katowicach sprzyja też bezpieczeństwu oraz pozwala idealnie wpasować je w urokliwy krajobraz okolicy.

Wygodny dojazd

To bardzo ważny argument przemawiający za tym, aby zamieszkać na nowym katowickim osiedlu Bardowskiego 1. Nasza inwestycja gwarantuje łatwy i szybki dojazd do centrum Katowic – umożliwiają to Drogowa Trasa Średnicowa oraz autostrada A4. Mieszkańcy, którzy nie chcą korzystać z samochodu, będą natomiast mieć spory wybór połączeń komunikacji miejskiej. Mogą również przesiąść się na rowery czy hulajnogi elektryczne – w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla przebiegają ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdują się także liczne stacje wypożyczania rowerów.

Miejsce przyjazne rodzinom

Bardowskiego 1 to inwestycja, którą szczególnie możemy polecić właśnie rodzicom. Nie dość, że okolica jest spokojna i zielona, to jeszcze w odległości zaledwie kilku minut spacerem znajdują się przedszkola (jedno z oddziałami integracyjnymi) oraz szkoły. Na terenie inwestycji powstanie również plac zabaw.

Bezpieczeństwo

Miniosiedle Bardowskiego 1 gwarantuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Okolica jest spokojna, nie ma tutaj wielkiego ruchu samochodowego. Dodatkowo każde mieszkanie będzie wyposażone w indywidualny wideodomofon, który pozwala kontrolować, kto wchodzi na teren inwestycji czy do klatki schodowej. Dzięki podziemnemu parkingowi samochody mieszkańców będą dobrze zabezpieczone chociażby przed aktami wandalizmu czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Rekreacja

Na obraz komfortowego miejsca do życia składa się nie tylko to, co znajduje się na terenie inwestycji mieszkaniowej, ale również jej otoczenie. Pod tym względem Bardowskiego 1 spełni oczekiwania nawet bardzo aktywnych mieszkańców. Mnóstwo terenów spacerowych, bliskość parków, w tym oddalonego o zaledwie 3 kilometry Parku Śląskiego (jednego z największych parków miejskich Europy), ścieżki rowerowe, nieodległy staw Maroko – nikt nie będzie narzekać na brak miejsc do rekreacji czy uprawiania sportu.

Energooszczędność

Bardowskiego 1 to nowe osiedle w Katowicach realizowane w standardzie energooszczędnym. Wykorzystujemy znakomite materiały izolacyjne, inwestujemy w stolarkę o niskim współczynniku przenikania ciepła i nowoczesne instalacje grzewcze, by zagwarantować naszym mieszkańcom nie tylko komfort termiczny, ale także znaczne ograniczenie wydatków na ogrzewanie.

Niskie koszty utrzymania mieszkania

To kolejny, bardzo ważny atut naszego nowego miniosiedla. W ramach Bardowskiego 1 oddajemy do użytku mieszkania tanie w eksploatacji i wykonane w wysokim standardzie deweloperskim. To pozwala wyraźnie obniżyć koszty wykończenia lokali „pod klucz”.

Funkcjonalny układ

Nabywcy mieszkań na Bardowskiego 1 mają do wyboru lokale o różnych metrażach, co pozwala znaleźć nieruchomość idealnie wpisującą się w potrzeby właścicieli oraz ich możliwości finansowe. Projekt architektoniczny został zrealizowany z akcentem na wysoką funkcjonalność mieszkań. Wszystkie posiadają balkony lub tarasy, a lokale znajdujące się na parterze – przestronne ogródki. Mieszkania są przy tym korzystnie skierowane względem stron świata, by maksymalnie wykorzystać darmową energię słoneczną.

Wszystkie te atuty decydują o tym, że Bardowskiego 1 jest jednym z najbardziej pożądanych adresów w Katowicach i miejscem, w którym naprawdę warto zamieszkać.